Krone


Tarım makineleri ve römork KRONE üreticisi, 1906 yılında Dr Bernard Krone (Bernard Krone) tarafından kurulmuştur. Şirket ailesi dört kuşağa aittir. Şirket, römork, yarı römork ve tarım ekipmanları ile yenilikçi ve çevre çözümleyici olarak piyasaya çıktı.

Dorseler, Römorklar KRONE

Krone Mega Liner
Krone Mega Liner
Krone Profi Liner
Krone Profi Liner
Cool Mega Liner
Cool Mega Liner

Çadır-römorklar, römorklar, kamyonetlerin üretimi ve satışı, ürün hattı birinci yönüdür. Profi Liner, Profi Liner Eco, Mega Liner, Coil Liner, Kağıt Liner, Krone City Liner Perde, Profi Liner Multi Steel en ünlü markalardır. Güvenilirlik nedeniyle toz kaplama korozyon direnci, paslanmaz çelikten seri bileşenleri, üretim kapıları ve duvarlar kolay değiştirilebilirliğin tüm römorklerin ortak özellikleridir. KRONE şirketi, aks ve taşıyıcı üretmeden önde gelen üreticilerinden satın almaktadır. Ön duvarı, kontrplak paneli ile yükler ekstra koruma için çelikten bir duvardır. Standart römork ve yarı-römork için çelik ve tenteler kullanılmaktadır.

Mega Liner yarı römorkler, yük sabitleme sistemi Multi Lock/Multi Block, hem de yükleme ve boşaltma hızlandırmak için bir mekanizma hidrolik kaldırma 450 mm`ye kadar çatı bulunmaktadır. Profi Liner Eco yarı-römorkleri, alt etek nedeniyle artan aerodinamik şirketin inovasyondur. Ayrıca, KRONE çadır kamyonlar için dört bağlantı noktası ile pnömatik merkezi kilitleme Easy Trap teknolojisini yapmıştır.

Profi Liner Multi Steel, KRONE tarafından sabitleme ve kargo (çelik ağ, kafes kirişler ve 2D/3D-elementi) kapanması için tasarlanan sistemdir. Özel bir tepsi çelik rulo taşınması için Coil Liner`in özelliğidir. City Liner Curtain yarım-römorkları, sık yükleme ve boşaltma içindir.

Cool Liner, Dry Liner, City Liner römork – kamyonları, mal sıcaklık ve nem düzeylerini korumak için tasarlanmıştır. Bu amaç için, modern yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Box Liner, çok fonksiyonlu konteynır bir taşıyıcıdır.

KRONE şirketi, kendisin ticaret evi vardır ve satış sonrası hizmet yüksek bölgesel düzeyde bir ağı geliştirmektedir. Buna ek olarak, şirket telematik, güvenlik ve yük fikstür güvenilirlik alanlarında gelişme ile meşguldur.

Tarım araçları KRONE

Krone BigX 1100
Krone BigX 1100

Tarım makineleri KRONE segmenti, geliştirme, modifikasyon ve tarım makineleri satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm ürünler, saman ve yem biçerdöverler diye ayrılabilir. İlk grupta kendinden tahrikli biçme, disk biçme, döner patozlar, döner tırmıklar, balya sürücüler, balya makineleri vardır. İkinci grup yem toplama makineleri içerebilir.

KRONE tarım makineleri, uzun bir geçmişi olmasada piyasada kendini kanıtlamıştır. İlk biçme makinesi 1996 yılında model BigM tanıtıldı. Bu model, birim alan (20 ha / saat) yüksek verimlilik ile dayanıklıdır.

EasyCut disk biçme modelleri, düşük maliyetlerle doğru ve hızlı çim biçmek içindir. Biçme kerestesi, hermetik kapalı kaynaklı ve uzun yıllar boyunca çalışmaya dayanıklıdır. EasyCut modelleri, 8.7 metreye kadar mevcuttur.

Döner patozlar ve tornacılar, hasat çim yem, saman ve silaj depolama için çok yönlü bir araçtır. Düzgün çalışan ve redüktörler olduğu için operatör çalışma modunu seçebilir. Bitkisel yem hazırlanmasında tarım için vazgeçilmez unsurdur. Ulaşım için saman veya sinameki kendinden yüklemeli römorklar, rulo ve kare balya vardır. Bu nedenle yüksek performans için hızlı bir şekilde rulo veya balyalar sızdırmazlık ve temizleme süresini azaltmaktadır. Bunlar sabit veya değişken balya odası ile yok edilebilir.

BigX yem harvesteri, doğrama ve her türlü gıda taşıyarak hazırlamak, güçlü motoru ve yüksek mukavemetli bıçaklar nedeniyle alanda güçlü ve güvenilir bir yardımcıdır.

Comments

"Krone" etiketini taşıyan araç kategorileri

Bu sitedeki herhangi bir bağlantıya, çerezlerin ve diğer izleme teknolojilerinin kullanımı da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleme koymamızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu web sitesinde, diğer web sitelerimizde ve bizimle çalışan üçüncü taraf reklamverenlerin web sitelerinde edindiğiniz deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanılır. Ortak şirketlerimiz ayrıca, kişisel bilgileri toplamak ve işlemek için cihazınızda çerezler saklayabilir veya benzer teknolojiler kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.