Fruehauf


Fruehauf Trailer Corporation şirketi, 1918 yılında Detroit`te kurulmuş ve 1997 yılına kadar römork ve yarı römorkların teslimi ile uğraşmıştır. Fransa, Meksika, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık'ta bazı dalları FRUEHAUF markası altında üretilmeye devam etmektedir. Inşaat römork tarihi, araba Ford T. için özel sipariş ile başlamıştır. Daha sonra şirket genişletilerek ve çeşitlendirilerek ABD dışında üretim ve satış şubesi kurmuştur.

Bugün ise FRUEHAUF markası altında aşağıdaki ürünleri üretmektedir.

İngiliz modelleri

Fruehauf Bathtub
Fruehauf Bathtub
Fruehauf Blower
Fruehauf Blower
Fruehauf Halfpipe
Fruehauf Halfpipe

Dökme mallar için damperli römork Bathtub, alüminyumdan yapılmış ve en fazla 5,7 ton kapasiteye sahiptir. Farklı renk düzenleri yapılmış ve arka kapıları ile donatılmıştır. Damperli kamyon yeniliği, yük oranını artıran küvet biçimi haline gelmiştir. Hız, düz ve düz çerçeve ile yapılmıştır.

Yan alüminyum damperli kamyon entegre taşımacılığı için ideal bir düz dış duvarlara sahiptir.

Model Fruehauf Floor, farklı versiyonları 30mm yüzebilen sacdan yapılmaktadır. 45-145 metrekare kapasitesine sahiptir. Bu damperli römork, çok dayanıklıdır.

115 metreküp kapasiteli Treyler Ejector, atıkları taşımak için tasarlanmıştır.

Bulk Blower ile kadar 6.7 ton kapasiteli büyük ya da dökme yük taşıması içindir. Bu, dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlamak için bir çatıya sahiptir. Bu römork alüminyumdan yapılmıştır ve yük / çaba oranını arttıran bir küvet olarak şekillendirilmiştir.

Halfpipe modeli, serisinde en hafif damperli römork olarak modellerin Fruehauf özelleklerini birleştirir.

Fransız modelleri

Fruehauf MaxiSpeed Mega
MaxiSpeed Mega
Fruehauf LoadRunner
LoadRunner
Fruehauf MultiLoader 150
MultiLoader 150

Yarı römork ExpressLiner, kapalı bir iskelet ile yüklerin çeşitli taşınması için oldukça çok yönlü bir fonksiyondadır. Çizgi, 27-34 tona kadar kaldırma ve 87 m3 kapasitesi üç model ‘’Tandem’’ içerir.

MaxiSpeed modelleri, üç tip, yani yan perde ile sabit yükseklik, yüksekliği hattı dorseler ayarlanabilir. Tüm modellerin 34 tonluk kapasitesidir.

MultiLiner, tamamen 13 farklı ağırlıklarda evrensel kapları gibi taşınan malların türüne (38 tona kadar) ve hacim ve dar özel yarı römork konteyner çeşitleri, örneğin, tehlikeli sıvıların taşınması için tankları bulunmaktadır.

LoadRunner modelleri, inşaat işleri için tasarlanmıştır. Zorlu yol koşullarına sitelerde çalışmak için değişken çift tekerlikleri vardır.

Multiloader platformları, üç türlü yarı platformu içerir, yani standart bir platform ağır yükler ve düşük taraf içindir. Bunlar, çeki Avrupa standardı 120 ve 150 mm veya 90 mm treyler ile donatılmıştır. Yük kapasitesi, 27-38 tondur.

Comments

"Fruehauf" etiketini taşıyan araç kategorileri